Služby v Auparku Pieštany | Aupark Piešťany | nákupno-zábavné stredisko

Služby v Auparku Pieštany

   • Detský kútik

    Detská zóna s preliezkami a šmýkačkami sa nachádza pri foodcourte na prvom poschodí AUPARKU. Je určená pre deti, ktoré sa môžu na ihrisku v sprievode dospelých dosýta vyblázniť.

    Nechajte si svoju malú ratolesť v tomto detskom svete a nakupujte bez stresov a strachu. Pod profesionálnym dohľadom skúsených lektoriek sa vaše deti zabavia na preliezkách, šmykľavkách a iných atrakciách. V tomto detskom kútiku si deti vychutnajú aj zaujímavé akcie na Vianoce, Veľkú noc, deň matiek, koniec školského roka alebo počas akýchkoľvek školských prázdnin.

   • Prebaľovací kútik

    Prebaľovací kútik je na prízemí AUPARKU pri toaletách. Ako prvá pomoc pre mamičky s bábätkami je patrične vybavený prebaľovacími podložkami, mikrovlnkou, nádobou na ohrev kojeneckých fľašiek a nechýba ani sedačka na kojenie. Samozrejmosťou je umývadlo a toaleta s detskou doskou. Vstup do miestnosti je potrebné ohlásiť cez komunikátor.

    (viď piktogram na orientačnej mape).

   • Bezplatné WiFi zóny

    Návštevníci Auparku môžu v priestoroch obchodného centra zdarma surfovať po internete a vďaka bezdrôtovému pripojeniu aj počas nákupov komunikovať s priateľmi, alebo “na káve” vybaviť urgentný pracovný mail. Pripojenie je limitované na dve hodiny.

    Internetové pripojenie je pre zákazníkov Auparku bezplatné, maximálna doba jeho využívania je 2 hodiny. Želáme vám príjemné surfovanie.

   • Dobíjacie stanice

    V AUPARKU si návštevníci môžu dobiť svoj elektromobil prostredníctvom rýchlonabíjacieho stojana spoločnosti Greenway, ktorý je umiestnený pri výjazde z parkoviska. Dokáže nabiť elektrické vozidlo za zhruba 20 minút a pred použitím je potrebná registrácia na www.plug-in.sk.

   Navigácia